Teraz jest Wt paź 21, 2014 9:42 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: Plaże dla psów w Jastarni.
PostNapisane: Pt lip 10, 2009 1:47 pm 
Admin
Admin

Załącznik:
Komentarz: Pies na plaży :)
pies.jpg
pies.jpg [ 9.67 KiB | Przeglądane 11301 razy ]

Jeżeli wybieracie się na wakacje na Półwysep Helski i nie chcecie rozstawać się ze swoim czworonogiem na plaży, to mam dla was dobrą wiadomość. W Jastarni są dwie plaże wejścia 33 i 55 na których można spokojnie przebywać z psem :)

Tytuł: Re: Plaże dla psów w Jastarni.
PostNapisane: Pt lip 31, 2009 9:31 am 
Niesamowicie pozytywna wiadomość jak dla mnie i mojej Zarki (5- miesięcznej labradorki), wybieramy sie za 2 tygodnie do Jastarni i nie chciałabym, żeby co chwile ktoś nam zwracał uwagę, że mamy np. wyjść. Oczywiście postaram się napisać jak to działa jak już wrócimy, jak ktoś wie coś więcej...piszcie. :D

PostNapisane: So sie 01, 2009 3:43 pm 
Plaża dla piesków to jest to , odkąd pamiętam wakacje stawały się zawsze dylematem co z psami? Ale widzę że w końcu ktoś pomyślał i w końcu mogę zabrać swoje psiaki nad morze . Przecież im też się coś od życia należy skoro towarzyszą nam w życiu codziennym to dlaczego nie mają być przy nas podczas urlopu. Bardzo się ciesze że będę mogła zabrać moje pieski nad morze :D

PostNapisane: Pt sty 29, 2010 2:30 pm 
NAJPIĘKNIEJSZA PLAŻA DLA PIESKÓW JEST NIEDALEKO JASTARNI - KOŁO KUŻNICY - POLECAM- TAM PRZYCHODZI BARDZO MAŁO LUDZI !!!

PostNapisane: Pn mar 08, 2010 12:57 pm 
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

Przychodzi tam bardzo mało ludzi,ponieważ jest to głównie plaża dla piesków,nigdzie indziej nie znajdziecie takiego miejsca,tylko w Jastarni.

PostNapisane: Pn kwi 26, 2010 9:15 am 
Od 1995 roku jezdze do Jastarnii, najpiekniejszy zakątek jak dla mnie i moich bliskich , zawsze towarzyszy nam pies, zabawa przednia dla niego , dla nas , nie boi się fal , lubi odpoczywać na piasku..

PostNapisane: Pn kwi 26, 2010 9:16 am 
Od 1995 roku jezdze do Jastarnii, najpiekniejszy zakątek jak dla mnie i moich bliskich , zawsze towarzyszy nam pies, zabawa przednia dla niego , dla nas , nie boi się fal , lubi odpoczywać na piasku..

PostNapisane: Śr sie 10, 2011 8:33 am 
Uważam, że bezwzględny zakaz psów na plaży to STRZAŁ W DZIESIĄTKE.
Sama mam psa i uważam, że plaża to nie jest miejsce dla niego. Jak patrze jak ludzie wyprowadzają psy na wydme, a niewielkie cały dzień sa schowane za parawanem to CIEKAWE GDZIE ZAŁATWIAJĄ SWOJE POTRZEBY!!

PostNapisane: Pt sie 12, 2011 9:49 am 
kaja napisał(a):
Uważam, że bezwzględny zakaz psów na plaży to STRZAŁ W DZIESIĄTKE.
Sama mam psa i uważam, że plaża to nie jest miejsce dla niego. Jak patrze jak ludzie wyprowadzają psy na wydme, a niewielkie cały dzień sa schowane za parawanem to CIEKAWE GDZIE ZAŁATWIAJĄ SWOJE POTRZEBY!!

Skoro nie wiesz gdzie te psy zalatwiaja swoje potrzeby, to w takim razie nie może nie powinnas mniec psa,Bo ewidente widac że sobie z nim nei radzisz, błagam a TY masz psa który robi pod siebie albo okok Ciebie? jesli tak to Ty masz problem a nie inni ludzi bądz psy....

Strefa czasowa: UTC + 1